KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12989028
nr 1298 9028
Tage Hedqvist
(1909-1997), Sverige
Akvarell, Signerad, år 1977. Motivet: 30x38cm
Tage Hedqvist, född 1909 i Piteå, död 1997, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 16 december 2019
kl 18:52:33
500 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
500 kr
Tage Hedqvist
Läs mer om Tage Hedqvist